Чаши стаклени Luna 6/1

Чаши стаклени Luna 6/1

луна чаша

Чаши стаклени Luna 6/1

250 ден

Out of stock

250 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 20211077

Опис

LUNA Стаклена чаша 6/1

Назив на продуктот: Чаши.

Димензии: Висина на чаша 10cm, пречник ⌀6,5cm.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: