Луфа за бањање

Луфа за бањање

49 ден

Out of stock

49 ден

Луфа за бањање

Достапност: Нема на залиха SKU: 075161

Опис

Луфа за бањање

Опис: Луфа за бањање.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 1/1

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: