LUDOGORSKO Свеж пилешки стек

LUDOGORSKO Свеж пилешки стек

LUDOGORSKO Свеж пилешки стек

370 ден

Out of stock

370 ден

LUDOGORSKO Свеж пилешки стек

Достапност: Нема на залиха SKU: 043245

Опис

LUDOGORSKO Свеж пилешки стек

Опис:  LUDOGORSKO Свеж пилешки стек.

Состав:  Свежо пилешко месо.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло:  Бугарија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: