LUDOGORSKO Свеж копан без коска со кожа

LUDOGORSKO Свеж копан без коска со кожа

LUDOGORSKO Свеж копан без коска со кожа

209 ден

Out of stock

209 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 075816

Опис

Опис: LUDOGORSKO Копан без коска свежо со кожа.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 415gr

Употребливо до:  Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Бугарија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: