LUDOGORSKO Пиле свежо

LUDOGORSKO Пиле свежо

LUDOGORSKO Пиле свежо

LUDOGORSKO Пиле свежо

185 ден

Out of stock

185 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 043241

Опис

LUDOGORSKO Пиле свежо

 

Опис: Лудогорско свежо пиле

(Производот се продава на КГ и истиот е во пакување од * 1,5г * со разлика од +/ -100г)

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето: 1kg

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Бугарија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: