LOREAL TOTAL REPAIR 5 Регенератор 200ml

LOREAL TOTAL REPAIR 5 Регенератор 200ml

LOREAL TOTAL REPAIR 5 Регенератор 200ml

LOREAL TOTAL REPAIR 5 Регенератор 200ml

192 ден

Има

192 ден

Достапност: Има SKU: 022495

Опис

LOREAL TOTAL REPAIR 5 Регенератор 200ml

Опис: LOREAL TOTAL REPAIR 5 регенератор

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето: 200ml

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Франција

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: