LOREAL Dream long шампон за коса 250ml

LOREAL Dream long шампон за коса 250ml

LOREAL Dream long sampon za kosa 250ml

LOREAL Dream long шампон за коса 250ml

192 ден

Има

192 ден

Достапност: Има SKU: 071788

Опис

LOREAL Dream long шампон за коса 250ml

Oпис: Шампон за коса LOREAL Dream long

Нето: 250ml

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: