LOREAL Dream long маска за коса 300ml

LOREAL Dream long maska za kosa 300ml

LOREAL Dream long маска за коса 300ml

295 ден

Има

295 ден

Достапност: Има SKU: 071791

Опис

LOREAL Dream long маска за коса 300ml

Опис: Маска за коса LOREAL Dream long

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 300ml

Земја на потекло: Означено на пакувањето

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: