LOREAL Дермо експретис ноќна 35+

LOREAL Дермо експретис ноќна 35+

LOREAL Дермо експретис ноќна 35+

489 ден

Out of stock

489 ден

LOREAL Дермо експретис ноќна 35+

Достапност: Нема на залиха SKU: 034014

Опис

LOREAL Дермо експретис ноќна 35+

Опис: Крем за лице за над 35+ години. Регенеративна ноќна крема против брчки, збогатена со регенеративни состојки од растително потекло. Дерматолошки тестирана.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 50ml
Упoтребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Франција.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: