LOREAL COLOR VIVE Регенератор 200ml

LOREAL COLOR VIVE Регенератор 200ml

LOREAL COLOR VIVE Регенератор 200ml

192 ден

Има

192 ден

Достапност: Има SKU: 013089

Опис

LOREAL COLOR VIVE Регенератор 200ml

Опис: LOREAL COLOR VIV регенератор

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето: 200ml

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Франција

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: