LOCO CROCO Велосипед метален

LOCO CROCO Велосипед метален

LOCO CROCO Велосипед метален

LOCO CROCO Велосипед метален

150 ден

Има

150 ден

Достапност: Има SKU: 5531988-NDV

Опис

• Прекрасен и уникатен велосипед за вашите најмили.
• Има рачка на која може да го потпрете да стои самостојно.
• Производот не користи батерии.
• Димензии на пакувањето: 20×15 cm.
• Димензии на производот: 10×7 cm.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: