LOCO CROCO Шминкерница со столче

LOCO CROCO Шминкерница со столче

LOCO CROCO Шминкерница со столче

LOCO CROCO Шминкерница со столче

1,850 ден

Има

1,850 ден

Достапност: Има SKU: 5531898-NDV

Опис

• Интересна забава за малите девојчиња кои обожаваат да се шминкаат и дотеруваат.
• Маса за шминкање која лесно се склопува. Сетот соджи столче, фен, накит и додатоци за убавина. При притискање на копчето на огледалото свети и свири детски мелодии. Фенот при вклучување дува и вибрира.
• Огледалото користи 3 x 1.5 V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Фенот користи 1 x 1.5 V AA батерија која не е вклучена во пакувањето.
• Димензии на производот: 70x44x27cm.
• Димензии на пакувањето: 70x56x9cm.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: