LOCO CROCO Сет за фризури во ташна

LOCO CROCO Сет за фризури во ташна

LOCO CROCO Сет за фризури во ташна

LOCO CROCO Сет за фризури во ташна

500 ден

Има

500 ден

Достапност: Има SKU: 5531758-NDV

Опис

• Совршен фризерски комплет со кој што децата ќе експерименираат и ќе се забавуваат со часови. Децата сигурно ќе сакаат да ги покажат своите вештини за убавина со овој неверојатен сет. Има сè што им е потребно за да станат креативни, заедно со сите алатки и додатоци за да започнат.
• Димензии на производот : 29x20x10cm.
• Димензии на пакувањето : 29x20x10 cm.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: