LOCO CROCO Сет камион со коли мал

LOCO CROCO Сет камион со коли мал

LOCO CROCO Сет камион со коли мал

LOCO CROCO Сет камион со коли мал

280 ден

Има

280 ден

Достапност: Има SKU: 5532004-NDV

Опис

• Сет камион со коли со модерен дизајн што се движат со механизам напред-назад.
• Производот не користи батерии.
• Димензии на пакувањето: 28x9x3 cm.
• Димензии на производот: 27x8x3 cm.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: