LOCO CROCO Сет алат со маса

LOCO CROCO Сет алат со маса

LOCO CROCO Сет алат со маса

LOCO CROCO Сет алат со маса

1,450 ден

Има

1,450 ден

Достапност: Има SKU: 5531626-NDV

Опис

• Дали вашето дете сака да ви помогне со поправките во вашиот дом или да изградите некои проекти за вашата куќа? Земете ја оваа играчка сет алат. Имате голем избор на алатки. Нема потреба да се грижите, тие се сосема безбедни за играње.
• Димензии на производот: 35x54x28 cm.
• Димензии на пакувањето: 47x54x10 cm.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: