LOCO CROCO Ноќна лампа со ѕвезда

LOCO CROCO Ноќна лампа со ѕвезда

LOCO CROCO Ноќна лампа со ѕвезда

LOCO CROCO Ноќна лампа со ѕвезда

1,250 ден

Има

1,250 ден

Достапност: Има SKU: 5532090

Опис

• За убав сон и пријатна ноќ за вас и вашето дете релаксација со нежните звуци и интересните светлосни ефекти.
• Ламба која има можност за регулирање на звукот во 4 различни мелодии, контролирање на светлосни ефекти, bluetooth конекција за екстра мелодии по желба на вашето дете и вметнување на мемориска картичка.
• Можност од закачување на креветче или место по ваш избор.
• Производот користи 3 x 1,5 AAA батерии.
• Димензии на пакувањето : 29x31x10cm.
• Димензии на производот: 27x8cm.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: