LISTERINE Течност за уста Fresh 500ml

LISTERINE Течност за уста Fresh 500ml

245 ден

Има

245 ден

Достапност: Има SKU: 052650

Опис

LISTERINE Течност за уста Fresh 500ml

Опис: Tечност за планкење уста- LISTERINE Fresh

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 500ml

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: