LISTERINE Течност за уста fresh 250ml

LISTERINE Течност за уста fresh 250ml

LISTERINE Течност за уста fresh 250ml

LISTERINE Течност за уста fresh 250ml

165 ден

Има

165 ден

LISTERINE Течност за уста fresh 250ml

Достапност: Има SKU: 034872

Опис

LISTERINE Течност за уста fresh 250ml

Опис: Течност за плакнење уста. Течност со која се обезбедува 24 часовна заштита против плак и долготраен свеж здив.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 250ml

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Италија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: