LINO Pillows Перничиња BP 500gr

LINO Pillows Перничиња BP 500gr

LINO Pillows Перничиња BP 500gr

LINO Pillows Перничиња BP 500gr

192 ден

Out of stock

192 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 046801

Опис

LINO Pillows Перничиња BP 500gr

Опис: Лино пернициња полнети со бел крем

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 500gr

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: