LINO COKOLINO Храна за деца со вкус на лешник 200gr

LINO COKOLINO Храна за деца со вкус на лешник 200gr

PODRAVKA COKOLINO Hrana za deca so vkus na lesnik 200gr

LINO COKOLINO Храна за деца со вкус на лешник 200gr

108 ден

Има

108 ден

Достапност: Има SKU: 012718

Опис

LINO COKOLINO Храна за деца со вкус на лешник 200gr

Опис: Подрвака Чоколино.Храна за деца со вкус на лешник.Чоколино е вкусен  оброк.

Состав: 55% житни култури (пченица гриз, брашно од пченица), шеќер, чоколадо во прав 18% (шеќер, какао во прав, какао путер, емулгатор соја лецитин), скроб и витамини  (тиамин мононитрат, рибофлавин, пиридоксин хидрохлорид, L- аскорбинска киселина, DL-α-токоферол ацетат, фолна киселина, никотинамид). Може да содржи лешник и млеко

Нето: 200gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Хрватска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: