LINO Бебешка каша со морков, ориз и мисиркино месо 190gr

LINO Бебешка каша со морков, ориз и мисиркино месо 190gr

LINO Бебешка каша со морков, ориз и мисиркино месо 190gr

LINO Бебешка каша со морков, ориз и мисиркино месо 190gr

67 ден

Out of stock

67 ден

LINO Бебешка каша со морков, ориз и мисиркино месо 190gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 072774

Опис

LINO Бебешка каша со морков, ориз и мисиркино месо 190gr

Опис: LINO Бебешка каша со морков, ориз и мисиркино месо.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 190g

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Хрватска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: