LINO Бебешка каша со банана 130gr

LINO Бебешка каша со банана 130gr

LINO Бебешка каша со банана 130gr

LINO Бебешка каша со банана 130gr

43 ден

Out of stock

43 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 041729

Опис

LINO Бебешка каша со банана 130gr

Опис: Бебешка каша од банана.

Нето: 130gr

Состав:  100% овошје, без глутен и додадени шеќери (содржи само природни шеќери). Богата е со Витамин Ц. Не содржи млеко. Да се промеша пред употреба . Остатокот од отворената количина да се чува во фрижидер во максимум период 48 часа.

Употребливо до: Означено на пакувањeто.

Земја на потекло: Хрватска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: