LINDT Excellence Чоколадо 70% какао 100gr

LINDT Excellence Чоколадо 70% какао 100gr

LINDT Excellence Чоколадо 70% какао 100gr

LINDT Excellence Чоколадо 70% какао 100gr

145 ден

Има

145 ден

Достапност: Има SKU: 046727

Опис

LINDT Excellence Чоколадо 70% какао 100gr

Опис: LINDT Excellence Чоколадо 70% какао 100gr

Состав: 70% какао,шеќер,путер од какао,природна арома на ванила.Може да содржи ,ореви,млеко,соја,сусам.

Нето: 100gr

Земја на потекло: Швајцарија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: