LINDT Lindor Чоколадо млечно 100gr

LINDT Lindor Чоколадо млечно 100gr

LINDT Lindor Чоколадо млечно 100gr

120 ден

Има

120 ден

LINDT Чоколадо Линдор млечна 100gr

Достапност: Има SKU: 069808

Опис

LINDT Lindor Чоколадо млечно 100gr

Опис:Линдор млечна

Состав: Означено на пакувањето

Нето:100gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло:Швајцарија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: