LINCO Маргарин апетит 250gr

LINCO Маргарин апетит 250gr

LINCO Маргарин апетит 250gr

LINCO Маргарин апетит 250gr

26 ден

Out of stock

26 ден

LINCO Маргарин апетит 250gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 010722

Опис

LINCO Маргарин апетит 250gr

Опис: Маргарин. Составен од маслиново масло, маргарин и мајонез, ќе ве обземе со својот деликатесен вкус и арома.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 250гр

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Романија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: