Лепак UFO 17gr

Лепак UFO 17gr

Лепак UFO 17gr

26 ден

Има

26 ден

Достапност: Има SKU: 6102829

Опис

Лепак UFO 17gr

Опис: Течен лепак UFO

Нето: 17gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: