Лепак стик KEYROAD 36gr

лепак

Лепак стик KEYROAD 36gr

45 ден

Има

45 ден

Достапност: Има SKU: 6007235

Опис

Лепак стик KEYROAD KR971293 36gr

Опис: Лепак стик,погоден за хартија ,картон,фотографии ,

лесен за нанесување,со пријатен мирис .Има практичен капак што спречува сушење на лепакот.

Нето: 36gr

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: