LENOR SPRING AWAKENING Течен детергент 1.1l

LENOR SPRING AWAKENING Течен детергент 1.1l

LENOR Течен детергент 1.1l

LENOR SPRING AWAKENING Течен детергент 1.1l

410 ден

Out of stock

410 ден

LENOR SPRING AWAKENING Течен детергент 1.1l

Достапност: Нема на залиха SKU: 073255

Опис

LENOR SPRING AWAKENING Течен детергент 1.1l

Опис: LENOR Spring awakening течен детергент

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето: 1.1l

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Чешка

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: