LENOR Spring Омекнувач 1.9l + капсули 11/1

-33%

LENOR Spring Омекнувач 1.9l + капсули 11/1

LENOR Spring Омекнувач 1.9l + капсули 11/1

LENOR Spring Омекнувач 1.9l + капсули 11/1

445 ден 299 ден

Има

445 ден 299 ден

Достапност: Има SKU: 076007

Опис

LENOR Омекнувач 1.9l + капсули 11/1

Опис: LENOR Омекнувач 1.9l + капсули 11/1

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: