LENOR Spring омекнувач 1.9l

LENOR Spring омекнувач 1.9l

LENOR Spring омекнувач 1.9l

LENOR Spring омекнувач 1.9l

232 ден

Има

232 ден

LENOR Spring омекнувач 1.9l

Достапност: Има SKU: 036644

Опис

LENOR Spring омекнувач 1.9l

Опис: LENOR Spring омекнувач.
Омекнувач кој дава долготрајна свежина која трае и до една недела.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 1.9l
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Чешка.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: