LENOR SPRING AWAKENING Детергент 2kg

LENOR SPRING AWAKENING Детергент 2kg

LENOR SPRING AWAKENING Детергент 2kg

410 ден

Има

410 ден

LENOR SPRING AWAKENING Детергент 2kg

Достапност: Има SKU: 073261

Опис

Опис: LENOR SPRING AWAKENING Детergent.

Детергент за перење алишта со цветни мирисни ноти на пачули и бел кедар.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 2kg

Употребливо до:  Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Романија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: