LENOR Gold oмекнувач 1.5l

LENOR Gold oмекнувач 1.5l

LENOR Gold oмекнувач 1.5l

232 ден

Има

232 ден

Достапност: Има SKU: 036645

Опис

LENOR Gold oмекнувач 1.5l

Опис: LENOR Gold oмекнувач.
Омекнувач кој дава долготрајна свежина која трае и до една недела.
Омекнувачот го олеснува пеглањето, ги штити ткаенините од истегнување, осветлување и има антистатичко дејство. Производот дава мекост и долготрајна ароматична свежина на облеката, без да ја иритира кожата.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 1.5l
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Чешка.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: