LENOR GOLD Детергент 2kg

LENOR GOLD Детергент 2kg

LENOR GOLD Детергент 2kg

410 ден

Има

410 ден

LENOR GOLD Детергент 2kg

Достапност: Има SKU: 073262

Опис

LENOR GOLD Детергент 2kg

Опис: Ленор Голд Детергент.
Нето: 2kg
Состав: Означено на пакувањето.
Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: