Ленир 50cm

лењир 50cm

Ленир 50cm

50 ден

Има

50 ден

Достапност: Има SKU: 6006137

Опис

Ленир 50cm 145

Опис:  Канцелариски Ленир 50cm ,пвц

Состав: Означено на пакувањето.

Нето:1/1

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: