Ленир 30cm

канцелариски лењир

Ленир 30cm

20 ден

Има

20 ден

Достапност: Има SKU: 6001908

Опис

Ленир 30cm

Опис:  Канцелариски ленир 30cm,пвц

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 1/1

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: