ЛЕД сијалица GU10, 5W, 6500K – Commel

ЛЕД сијалица GU10, 5W, 6500K – Commel

ЛЕД сијалица GU10, 5W, 6500K - Commel

ЛЕД сијалица GU10, 5W, 6500K – Commel

87 ден

Има

87 ден

Достапност: Има SKU: 180152

Опис

ЛЕД сијалица GU10, 5W, 6500K – Commel

Опис: ЛЕД сијалица GU10, 5W, 6500K – Commel

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: