ЛЕД сијалица E27, 18W, A65, 6500K – Commel

ЛЕД сијалица E27, 18W, A65, 6500K – Commel

ЛЕД сијалица E27, 18W, A65, 6500K - Commel

ЛЕД сијалица E27, 18W, A65, 6500K – Commel

180 ден

Има

180 ден

Достапност: Има SKU: 180151

Опис

ЛЕД сијалица E27, 18W, A65, 6500K – Commel

Опис: ЛЕД сијалица E27, 18W, A65, 6500K – Commel

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: