ЛЕД сијалица E14, 8W, C37 (свеќа), 6500K – Commel

ЛЕД сијалица E14, 8W, C37 (свеќа), 6500K – Commel

ЛЕД сијалица E14, 8W, C37 (свеќа), 6500K - Commel

ЛЕД сијалица E14, 8W, C37 (свеќа), 6500K – Commel

100 ден

Има

100 ден

Достапност: Има SKU: 180156

Опис

ЛЕД сијалица E14, 8W, C37 (свеќа), 6500K – Commel

Опис: ЛЕД сијалица E14, 8W, C37 (свеќа), 6500K – Commel

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: