ЛЕД сијалица E14, 6W, C37 (свеќа), 3000K – Commel

ЛЕД сијалица E14, 6W, C37 (свеќа), 3000K – Commel

ЛЕД сијалица E14, 6W, C37 (свеќа), 3000K - Commel

ЛЕД сијалица E14, 6W, C37 (свеќа), 3000K – Commel

70 ден

Има

70 ден

Достапност: Има SKU: 180154

Опис

ЛЕД сијалица E14, 6W, C37 (свеќа), 3000K – Commel

Опис:ЛЕД сијалица E14, 6W, C37 (свеќа), 3000K – Commel

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: