ЛЕД рефлектор 50W, 6500K црн- Commel

ЛЕД рефлектор 50W, 6500K црн- Commel

ЛЕД рефлектор 50W, 6500K црн- Commel

ЛЕД рефлектор 50W, 6500K црн- Commel

1,300 ден

Има

1,300 ден

Достапност: Има SKU: 180163

Опис

ЛЕД рефлектор 50W, 6500K црн- Commel

Опис: АРТ. 306-258
• Боја: црна
• моќност: 50 W
• Светлечки флукс: 3500 lm
• Температура на светлина: 6500 K
• Агол на светлосен зрак: 100 °
• Фактор на моќност:> 0,9
• Животен век: 25.000 ч
• Степен на заштита: IP65
• Номинален напон: 220-240 V ~ 50 Hz
• ЕАН: 3858890446432

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: