ЛЕД рефлектор 100w, 6500K црн – Commel

ЛЕД рефлектор 100w, 6500K црн – Commel

ЛЕД рефлектор 100w, 6500K црн - Commel

ЛЕД рефлектор 100w, 6500K црн – Commel

1,700 ден

Има

1,700 ден

Достапност: Има SKU: 180164

Опис

ЛЕД рефлектор 100w, 6500K црн – Commel

Опис:  АРТ. 306-298
• Боја: црна
• моќност: 100 W
• Светлечки флукс: 7000 lm
• Температура на светлина: 6500 K
• Агол на светлосен зрак: 100 °
• Фактор на моќност:> 0,9
• Животен век: 25.000 ч
• Степен на заштита: IP65
• Номинален напон: 220-240 V ~ 50 Hz
• ЕАН: 3858890449259

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: