PASTEL Леб со лук и зачини

PASTEL Леб со лук и зачини

Леб со лук и зачини

PASTEL Леб со лук и зачини

37 ден

Има

37 ден

Достапност: Има SKU: 190036

Опис

Леб со лук и зачини 320gr.

Опис: Леб со лук и зачини

Состав: сол,шеќер,брашно,квасец,растителна маст,вода,зачини.

Нето: 320gr.

 

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: