LE COQ ORANGE SPRITZ Коктел 0.33l

LE COQ ORANGE SPRITZ Коктел 0.33l

LE COQ ORANGE SPRITZ Коктел 0.33l

LE COQ ORANGE SPRITZ Коктел 0.33l

79 ден

Има

79 ден

LE COQ ORANGE SPRITZ Коктел 0.33l

Достапност: Има SKU: 077035

Опис

LE COQ ORANGE SPRITZ Коктел 0.33l

Опис: Коктел оранж

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 0.33l

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Естонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: