Лажички за кафе мали 11cm 6/1

Лажички за кафе мали 11cm 6/1

Лажички за кафе мали 11cm 6/1

210 ден

Има

210 ден

Достапност: Има SKU: 20211032

Опис

Лажички за кафе мали 6/1

Назив на продуктот: Лажици за кафе мали 6/1.

Димензии: Должина на лажиците 11cm. Изработени од `нерѓосувачки челик.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: