LAHOR Aromatherapy сапун 90gr

LAHOR Aromatherapy сапун 90gr

LAHOR Aromatherapy сапун 90gr

20 ден

Out of stock

20 ден

LAHOR Aromatherapy сапун 90gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 022497

Опис

LAHOR Aromatherapy сапун 90gr

Опис: LAHOR Aromatherapy сапун.

Хидратантен сапун со нежно виолетова боја.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 90g

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Хрватска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: