LAHOR Aqua Сапун 90gr

LAHOR Aqua сапун 90gr

LAHOR Aqua Сапун 90gr

27 ден

Има

27 ден

LAHOR Aqua сапун 90gr

Достапност: Има SKU: 015041

Опис

LAHOR Aqua сапун 90gr

Опис: LAHOR Aqua сапун.

Хидратантен сапун за мека и нежна кожа.

Не ја суши кожата.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 90g

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Хрватска.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: