LAFESTA CAPUCHINO CLASSIC 100gr

LAFESTA CAPUCHINO CLASSIC 100gr

LAFESTA CAPUCHINO CLASSIC 100gr

LAFESTA CAPUCHINO CLASSIC 100gr

48 ден

Има

48 ден

LAFESTA CAPUCHINO CLASSIC 100gr

Достапност: Има SKU: 014720

Опис

LAFESTA CAPUCHINO CLASSIC 100gr

Опис: Капучино калсик.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 100gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Полска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: