LA RIVE Сет Ж touch of woman EDT+DEO

LA RIVE Сет Ж touch of woman EDT+DEO

LA RIVE Сет Ж touch of woman EDT+DEO

LA RIVE Сет Ж touch of woman EDT+DEO

459 ден

Има

459 ден

LA RIVE Сет Ж touch of woman EDT+DEO

Достапност: Има SKU: 067683

Опис

LA RIVE Сет Ж touch of woman EDT+DEO

Опис: LA RIVE Сет Ж touch of woman EDT+DEO

Фасцинантен мирис исполнет со енергија и возбудлива мистерија.Составот е наменет за современи жени, сензуални и способни да ги слушаат нивните сетила.

Силата на свежина на ароматични ноти инспирира акција. Магијата на овој парфем започнува со заводлив мирис.

Состав: Означено на пакувањето.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Полска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: