KVIKI Рибички 100gr

KVIKI PODRAVKA Рибички 100g

KVIKI Рибички 100gr

29 ден

Има

29 ден

KVIKI Рибички 100gr

Достапност: Има SKU: 012784

Опис

KVIKI Рибички 100gr

Опис Солени переци. Рибици обогатени со афион.

Нето: 100gr

Состав: Пченично брашно, афион, соина маст и соино масло, сол, мак, сирутка во прав, млечни протеини, шеќер, обезмастено млеко.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Хрватска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: