KVIKI Переци 200gr

KVIKI PERECI PODRAVKA 200gr

KVIKI Переци 200gr

51 ден

Out of stock

51 ден

KVIKI Переци 200gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 012783

Опис

KVIKI Переци 200gr

Опис: Солени переци.

Нето: 200gr

Состав: Пченично брашно, палминото масло, пченкарен скроб, заеднички сол, сурутка, квасец, шеќер, емулгатор (соја лецитин), Ким, регулатор на киселост (E524). Може да содржи јајца.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Хрватска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: